Home » ShowBiz » “Shkune Tune” nuk është striptiz

“Shkune Tune” nuk është striptiz

Këngëtarja kosovare, Genta Ismajli, është deklaruar për refuzimin e RTK-së që ta transmetojë klipin e këngës “Shkune Tune”.

Genta është shprehur për Bluetooth se klipi i këngës “Shkune Tune” nuk ka të bëjë asgjë me striptiz dhe lëre më me zhveshje të jashtëzakonshme, pasi që për të kjo gjë është normale dhe në hap me trendet e industrisë muzikore botërore.

Genta pohon se në të ardhmen do të bëjë klipe edhe më të nxehta, pa pasur frikë nga presionet e ndryshme.

Klipi i këngës “Shkune Tune” ka zgjuar polemika të mëdha në qarqet mediale kosovare. Përderisa RTV 21 e transmeton pothuajse çdo ditë këngën e Gentës, nga ana tjetër, RTK ka preferuar që ta censurojë këtë klip.  /Telegrafi/

6 Comments for ““Shkune Tune” nuk është striptiz”

 1. hajne,ka vjedh formen e lady gagas, po te isha ne vend te lady gaga do ta padisja genten deri ne shkaterrim,,,por edhe nje porosi deri te genta ,, ky klip perngjan me klipet erotike te nxehta, apoedhe i afrohet edhe atyna pornografike….. baju shko ne shporten e historis se me shum do te mbetesh ne kujtesen e fansave tu , se me ket hap u fundose , dhe ste mbetet tjeter veq te besh nje klip ne rezil sokakun e stambollit

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 8 Thumb down 1

 2. vazhdo gent se ma e mira t hangsha loqken

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 3

 3. ta hanksha loqken

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 3

 4. Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  Poorly-rated. Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 3

 5. shom e shashjet ije

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Qashtu vazhdojn lopat e kosoves tu naj marr ftyren. Qaashtuuuuu Veq per para Nonen e lopes ta Q… !

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

Leave a Reply

Reklama1

FEATURED VIDEOS

FLICKR PHOTO STREAM

'

© 2017 Shkupi.Mk. All Rights Reserved. Log in - Designed by Gabfire Themes