Home » Sport » Brazili, skuadra e Menezes do të fillojë me Paton

Brazili, skuadra e Menezes do të fillojë me Paton

Edhe pse sapo është emëruar si tekniku i Brazilit, Mano Menezes menjëherë ka ndryshuar emrat e lojtarëve të cilët do të marrin pjesë në ndeshjen miqësore të datës dhjetë gusht kundër SHBA-së.

Në Brazilin e “ri” do të jenë pjesë dhe dy lojtarët e Milanit, Pato dhe Thiago Silva. Do të jenë vetëm katër, lojtarët të cilët morën pjesë në botërorin e Afrikë e jugut 2010 dhe bëhet fjalë për mbrojtësin e Milanit, Robinhon, Ramires dhe Dani Alves.

Ajo çka habit më shumë është se as Kaka nuk bën pjesë në listën e lojtarëve për këtë miqësore.

r.b/NOA

1 Comment for “Brazili, skuadra e Menezes do të fillojë me Paton”

  1. ishala lujnn kejt igract perpara shka kan lujt ne brazil ama edh PATO

    Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

Leave a Reply

Reklama1

FEATURED VIDEOS

FLICKR PHOTO STREAM

'

© 2017 Shkupi.Mk. All Rights Reserved. Log in - Designed by Gabfire Themes