10.8 C
Skopje
Tuesday, March 19, 2019
Vasha simpatike nga Shkupi, Altuna Sejdiu erdhi si një yll polar në skenën tonë për ta ndriçuar atë përjetësisht. Ajo u ngjit në skenë, e pushtoi atë dhe hyri fuqishëm në mesin e këngëtareve me...
0FansLike
388FollowersFollow
10,202SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Recent Posts