3 C
Skopje
Monday, January 22, 2018
Vasha simpatike nga Shkupi, Altuna Sejdiu erdhi si një yll polar në skenën tonë për ta ndriçuar atë përjetësisht. Ajo u ngjit në skenë, e pushtoi atë dhe hyri fuqishëm në mesin e këngëtareve me...
0FansLike
307FollowersFollow
4,692SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Recent Posts