3 C
Skopje
Monday, December 18, 2017
“TRADHËTOHET”, NGA BASHKËPUNËTORËT Edhe pse parashikohej një numër i madh i mysafirëve, diku te 350, një pjesë e madhe e bashkëpunëtorëve të këngëtares kanë munguar atë natë. Siç mësojmë, nga Shqipëria, në ceremoninë martesore nuk ka qenë...
Paris Hilton i rikthehet jetës si “single”. Trashëgimtarja zyrtarish është e ndarë nga i dashuri i saj Dag Reinhard. Lajmi u konfirmua edhe prej zëdhënësit të Paris i cili saktësoi se çifti, megjithë përpjekjet për të shpëtuar...
Këngëtarja kosovare, Mihrije Braha, ka marrë përgjegjësinë e drejtimit të një emisioni te cilin do ta udhëheqë vet ajo, e që do të emërohet “Female”. Duke qenë feministe, ajo nuk ka dëshirë që të tingëllojë vetëm...
Madonna raportohet se ka hidhëruar fqinjët e saj në New York pasi ka porositur punëtorë për të mbjellë 500 kaçuba të gjelbra rreth pronës së saj. Këngëtarja besohet se ka dashur që shkurret të mbillen rreth...
Paris Hilton këmbëngul se ajo meriton një të dashur më të mirë se Doug Reinhardt, ndërsa ajo po planifikon një pushim nga lidhjet për një afat të pacaktuar. Paris Hilton ka përfunduar marrëdhënien e saj 14 mujore...
Jennifer Lopez është emëruar ‘Ikona e Dekadës për Stil’ nga revista amerikane US Weekly, për të cilën ajo shprehet të jetë e nderuar dhe e ngazëllyer. Këngëtarja dhe aktorja e njohur për dukjen e saj të sofistikuar...
Rihanna kishte planifikuar të regjistrojë një duet me këngëtarin britanik, Elly Jackson, por ky projekt ‘ra në ujë’ pas rrahjes së Rihannas nga ish i dashuri i saj, Chris Brown. Elly Jackson pohon se ai ka...
Lady GaGa raportohet se ka filluar të mendojë të realizojë operacion plastik. Sipas revistës Now, këngëtarja është duke vuajtur nga vetëbesimi i ulur dhe dëshiron të futet nën thika në tentim për të larguar pasiguritë e saj. “Duket...
Këngëtari Labinot Tahiri vazhdon me projektet e reja muzikore. Ai tani sapo ka përfunduar albumin e tij të fundit, i cili do të nxirret në treg gjatë javës se ardhshme. Albumi titullohet “Pa drejtësi në...
Kastro Zizo është banori i radhës, i cili është larguar nga spektakli i të famshmëve VIP Shpija. Këngëtari nga Shqipëria qëndroi 21 ditë në shtëpinë e famshme të Kosovës, ndërsa me 12% të votave totale, të...
0FansLike
261FollowersFollow
4,409SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Recent Posts