Home » ShowBiz » Këngë dhe klip kushtuar Adelina Ismajlit?

Këngë dhe klip kushtuar Adelina Ismajlit?

Adelina Ismaili

Se në çfarë nivele dhe në çfarë klasi ka arritur estrada kosovare, e tregon fakti më i ri, që tashmë kemi edhe diva Adelina Ismaili të muzikës, të cilave u kushtohen këngë dhe klipe të reja, ndërsa protagonisti më i ri është ikona e pop muzikës kosovare, Adelina Ismajli.Sipas burimeve të Divaadelina, një këngëtar të cilit emri nuk i dihet ende, ka vendosur që t’ia kushtojë një këngë Adelina Ismajlit dhe pos kësaj edhe një videoklip.

Këngëtari në fjalë ka kërkuar që detajet tjera të mos zbulohen deri në lansimin e këngës dhe klipit, kurse fakt interesant është titullii i këngës. /Telegrafi/

4 Comments for “Këngë dhe klip kushtuar Adelina Ismajlit?”

 1. hej triumfin e harroven po hin ne mesin e te rive po veq i shtine ne bele e tasht spotanin po tash ti knaqesh e triunfi han dhe oj rrosi

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

 2. hej a se qet ni spot ti se triumfin e shtine ne dhee vet knaqesh
  kuder

  Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 1

 3. shko e veje nji kryq ma te madh se ne klipin e kaluar ishte i vogel.po bie nga liga se ishe nje kengetare e mir po tash KATASTROFFFF…pershendetje shkupiiiii

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

 4. je ma emira hiq mos ta nin oj ade tung veq vazhdo

  Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

Leave a Reply

Reklama1

FEATURED VIDEOS

FLICKR PHOTO STREAM

'

© 2017 Shkupi.Mk. All Rights Reserved. Log in - Designed by Gabfire Themes