Home » Lifestyle, ShowBiz » Paris Hilton perseri “single”

Paris Hilton perseri “single”

PARIS HILTON

PARIS HILTONParis Hilton i rikthehet jetës si “single”. Trashëgimtarja zyrtarish është e ndarë nga i dashuri i saj Dag Reinhard.

Lajmi u konfirmua edhe prej zëdhënësit të Paris i cili saktësoi se çifti, megjithë përpjekjet për të shpëtuar lidhjen e tyre, u nda përfundimisht para dy javëve.

Paris dhe Dag ndanë “dashurinë” e tyre plot dritë-hije për më shumë se 14 muaj, me një ndarje të shkurtër në gusht e shkuar

2 Comments for “Paris Hilton perseri “single””

  1. Hi paris hajde bashkohu me mu ather me mir hehehe (K)

    Like or Dislike: Thumb up 1 Thumb down 0

  2. Daine Feyler

    Paris Hilton is my favorite celeb luv ya xxx

    Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

Leave a Reply

Reklama1

FEATURED VIDEOS

FLICKR PHOTO STREAM

'

© 2017 Shkupi.Mk. All Rights Reserved. Log in - Designed by Gabfire Themes