Home » ShowBiz » Tuna Zhgënjehet, nuk i vijnë VIP-at në dasëm

Tuna Zhgënjehet, nuk i vijnë VIP-at në dasëm

“TRADHËTOHET”, NGA BASHKËPUNËTORËT
Edhe pse parashikohej një numër i madh i mysafirëve, diku te 350, një pjesë e madhe e bashkëpunëtorëve të këngëtares kanë munguar atë natë. Siç mësojmë, nga Shqipëria, në ceremoninë martesore nuk ka qenë i pranishëm askush, kurse nga Kosova kanë udhëtuar vetëm këngëtarja Nora Istrefi me të fejuarin Robertin dhe motrën Nitën, kreatori Valdrin Sahiti së bashku me grimeren Sellma Kasumoviq, stilisti Armend Gashi, si dhe një pjesë e stafit të Radio Televizionit të Kosovës. Nuk dihet arsyeja pse atë natë kanë munguar kompozitorët, me të cilët ka bashkëpunuar Tuna tash e sa vite, si dhe kolegët e tjerë nga estrada.

1 Comment for “Tuna Zhgënjehet, nuk i vijnë VIP-at në dasëm”

  1. o tuna ma e mira a je te dua shum shum fotr paskini dalen najs

    Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0

Leave a Reply

Reklama1

FEATURED VIDEOS

FLICKR PHOTO STREAM

'

© 2017 Shkupi.Mk. All Rights Reserved. Log in - Designed by Gabfire Themes