-0.3 C
Skopje
Friday, January 17, 2020
Vasha simpatike nga Shkupi, Altuna Sejdiu erdhi si një yll polar në skenën tonë për ta ndriçuar atë përjetësisht. Ajo u ngjit në skenë, e pushtoi atë dhe hyri fuqishëm në mesin e këngëtareve me...
0FansLike
388FollowersFollow
14,400SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Recent Posts