0.9 C
Skopje
Monday, January 20, 2020
Këngëtarja kosovare, Genta Ismajli, është deklaruar për refuzimin e RTK-së që ta transmetojë klipin e këngës “Shkune Tune”. Genta është shprehur për Bluetooth se klipi i këngës “Shkune Tune” nuk ka të bëjë asgjë me striptiz dhe lëre më...
Se në çfarë nivele dhe në çfarë klasi ka arritur estrada kosovare, e tregon fakti më i ri, që tashmë kemi edhe diva Adelina Ismaili të muzikës, të cilave u kushtohen këngë dhe klipe të reja, ndërsa...
Paris Hilton është më në formë se kurrë. Në Saint Tropez në rivierën franceze, bukuroshja amerikane është duke kaluar mjaft mirë dhe tepër e lumtur në mesin e klubeve ekskluzive, shisheve të shampanjës dhe shëtitjeve në plazh, ku...
Kendall Jenner, motra e të famshmes dhe bukuroshes Kim Kardashian, është vetëm 14 vjeç dhe karriera e saj duket të rritet me hapa gjigant. Me një bikini, është paraqitur për një shërbim fotografik me atmosferë plazhi dhe duket sikur...
SHBA, 22 Korrik NOA - Premier në Los Anxhelos për Angelina Jolie. Aktorja ka bërë paradën e saj në tapetin e kuq të Grauman në Teatrin Kinez, së bashku me partnerin e saj Brad Pitt dhe kjo për të...
Francë, 21 Korrik 2010 NOA/ Rid Bulku - Karim Benzema dhe Franck Ribery, dy futbollistët e përfaqësueses franceze momentalisht janë ndaluar nga policia në Paris. Lajmi është bërë i ditur nga radio RTL, e cila është bazuar në burime të...
Larissa Riquelme, modelja dhe tifozja e Paraguait, e cila u bë e famshme gjatë Kupës së Botës është grabitur në Rio de Janeiro. Vajza, sipas mediave braziliane, ishte duke shëtitur në Ipanema me të dashurin e saj dhe një...
Naomi Cambell kërkon të realizojë dasmën e saj në Pallatin Mbretëror në Caserta. Ajo do të martohet me manjatin rus në dhjetor dhe me sa duke tashmë idetë janë mjaft të qarta për sa i përket vendit të zgjedhur. Vladislav...
Reperi Eminem ka pranuar se ai e ka shumë të vështirë ta gjejë veten si baba dhe ta shprehë dashurinë ndaj tri vajzave të tij. “Unë dua që si baba ta shpreh dashurinë për vajzat e mia, por...
Një vajzë e veçantë. Jo vetëm me pamje, por edhe me atë që bën, një modele që po ndjen shijen e të qenit në qendër të vëmendjes. Bisedoi: Gazmend Kajtazi Liburneta Xhemajli, me stilin dhe fotot e saj të...
0FansLike
388FollowersFollow
14,500SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Recent Posts