Fabianski: Jam i gatshëm për Chelsean

0
911 views

Portieri i cili shkëlqeu ndaj Partizanit në Ligën e Kampionëve, Lukasz Fabianski, ka thënë se ai është i gatshëm për derbin londinez ndaj Chelseat.

“Në përgjithësi, jam i kënaqur me paraqitjen time ndaj Partizanit. Nuk po flas vetëm për intervenimet, por për leximin e lojës, daljen pas harkimeve dhe lojën me këmbë. Çdo aspekt i të qenit portier është me rëndësi për mua, kështu që jam i kënaqur me paraqitjen time”.

“Jam i gatshëm të luaj ndaj Chelseat. Unë gjithmonë isha i gatshëm dhe kështu do jem. Unë kurrë nuk jam ndier i ofenduar pas gjithë atyre gjërave që u thanë. Unë kam tentuar të shikoj punën time”, u shpreh Fabianski.