VIP Shpija, largohet Kastro Zizo

0
1,901 views

Kastro Zizo
Kastro Zizo

Kastro Zizo është banori i radhës, i cili është larguar nga spektakli i të famshmëve VIP Shpija.

Këngëtari nga Shqipëria qëndroi 21 ditë në shtëpinë e famshme të Kosovës, ndërsa me 12% të votave totale, të mërkurën mbrëma ai është larguar nga shou real.

Banorët e nominuar, njëri nga të cilët rrezikon të dalë të shtunën nga shtëpia, janë Drenusha, Rozana dhe Bertani. /vipshpija.tv/telegrafi/