RESPONSIVE LEADERBOARD AD AREA
ShowBiz

Kendall, është motra seksi e Kim Kardashian

Kendall Jenner, motra e të famshmes dhe bukuroshes Kim Kardashian, është vetëm 14 vjeç dhe karriera e saj duket të rritet me hapa gjigant. Me një bikini, është paraqitur për një shërbim fotografik me atmosferë plazhi dhe duket sikur lëshon mesazhe të zjarrta motrës së saj: “Jam dhe unë”.

Kim nga ana e saj nuk ka dhënë asnjë deklaratë negative (ose ndoshta i përmban nervat e saj) dhe në performacën e motrës së saj ajo ka lënë një koment në të cilin thuhej:

“Unë jam shumë krenare për motrën time të vogël, Kendall, fotot e saj e tregojnë vërtetë bukur … mjafton vetëm t’i shikoni”.

Dhe është tepër e vërtetë, mjafton t’i hedhësh një sy dhe vihet re se një yll i ri po del në shtëpinë Kardashian.

Provokative, e freskët dhe tepër të bukur. Kendall ka treguar për “E!News”, se i ka kërkuar këshilla motrës së saj përpara se të fillonte lavdinë e saj,

“Kim më tha të ndiqja stilin e saj në të veshur”, – tha Kendall.

RESPONSIVE LEADERBOARD AD AREA


RESPONSIVE LEADERBOARD AD AREA
To Top