Paris Hilton sfilon me veshje leopardi në Saint Tropez

0
13,660 views

Paris Hilton është më në formë se kurrë. Në Saint Tropez në rivierën franceze, bukuroshja amerikane është duke kaluar mjaft mirë dhe tepër e lumtur në mesin e klubeve ekskluzive, shisheve të shampanjës dhe shëtitjeve në plazh, ku është shfaqur dhe me një kostum banje prej leopardi. Së bashku me motrën Nicky, Paris ka shëtitur nëpër plazh, e shoqëruar nga truprojat ajo nuk humbur mundësinë të pozojë si një perëndeshë.

Ndërsa shoqja e saj, Lindsay Lohan, do të kalojë një verë të nxehtë në një qeli të Kalifornias, Paris po gëzon shumë këtë verë.

Bukuroshja bionde është duke bërë një turne në rivierën franceze dhe nuk i mungon asgjë në drejtim të shkeljeve dhe ekseseve, të cilat janë pjesë të stilit të saj.

r.b/NOA