RESPONSIVE LEADERBOARD AD AREA
Sport

Valdano: Realit po i kthehet besimi

Jorge Valdano

Jorge Valdano

“Ne vuajtëm, por nuk e di nëse ekziston ndonjë ekip që ka fituar si mysafir në Ligën e Kampionëve. Ekipi bëri impenjim të madh, përkundër faktit se mungoi freskia, nga impenjimet e ndeshjeve të kaluara”.

“Ky ekip, kur të gjejë golin me frekuencën e sezonit të kaluar, atëherë do kthehet dhe besimi në lojë dhe ne do vuajmë më pak”, u shpreh Valdano.

RESPONSIVE LEADERBOARD AD AREA


RESPONSIVE LEADERBOARD AD AREA
To Top